• De Fendert JO16-1

  • De Fendert JO16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bierkens, MarcoOverige stafTeammanager
    Laarhoven, Ferry vanOverige stafTeammanager
    Willemse, PerryTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    BIerkens, NickTeamspeler
    Driesprong, GijsTeamspelerKeeper
    Eijnden, Milan van denTeamspeler
    Frijters, MerijnTeamspeler
    Kannekens, AidanTeamspeler
    Kolk, Jarno van derTeamspeler
    Kruithof, TychoTeamspeler
    Palache, NickTeamspeler
    Roks, TimoTeamspeler
    Smit, MikaTeamspeler
    Sprundel, Boris vanTeamspeler
    Vermunt, DamianTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 mei. 12:30SC Gastel JO16-1 - De Fendert JO16-1Sportpark Blankershove
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.De Fendert JO16-1 - METO JO16-14 - 1
  • Poulestanden De Fendert JO16-1 ( 4e klasse (3e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Smerdiek/SPS JO16-1962130102020
    2Cluzona JO16-1760131151618
    3METO JO16-1105322114718
    4ST Stavenisse/Smerdiek JO16-175202622417
    5De Fendert JO16-195041823-515
    6Unitas'30 JO16-41041539281113
    7SC Gastel JO16-1834198112
    8SC Welberg JO16-182242123-28
    9Moerse Boys JO16-292161430-167
    10Schijf JO16-1JM101271028-185
    11Sprundel JO16-190181149-381

    Poulestanden De Fendert JO16-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Stavenisse/Smerdiek JO16-165012872115
    2WIK'57 JO16-1JM6420135814
    3ST NVS/Vosmeer JO16-1JM64021915412
    4ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO16-163121421-710
    5De Fendert JO16-162041215-36
    6METO JO16-161141524-94
    7ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys JO16-1JM60061125-140

    Poulestanden De Fendert JO16-1 ( 4e klasse (2e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST NVS/Vosmeer JO16-1JM76102752219
    2ST Smerdiek/SPS JO16-174121911813
    3ST Stavenisse/Smerdiek JO16-162401613310
    4Cluzona JO16-162221517-28
    5METO JO16-172231012-28
    6De Fendert JO16-172231722-58
    7SC Welberg JO16-151041422-83
    8WHS JO16-170251127-162