• De Fendert VR2

  • De Fendert VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dunnen, Eddy denOverige stafTeammanager
    Haas, Leon deOverige stafTeammanager
    Hagenaars, RumonOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 13:00ST MOC'17/Halsteren VR2 - De Fendert VR2Sportpark De Beek
    4 mei. 12:30De Fendert VR1 - De Fendert VR2Sportpark De Fendert
    11 mei. 12:00ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - De Fendert VR2Sportpark Volharding
    18 mei. 14:30De Fendert VR2 - Roosendaal VR1Sportpark De Fendert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.De Fendert VR2 - Vosmeer VR12 - 0
    6 apr.ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR1 - De Fendert VR23 - 1
  • Poulestanden De Fendert VR2 ( 5e klasse 852 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR117113383275636
    2Kapelle VR114111252262634
    3De Fendert VR114101359233631
    4Klundert VR11492350302029
    5Roosendaal VR11581650381225
    6De Fendert VR2135173128316
    7VVC'68 VR1133281933-1411
    8Vosmeer VR1133192036-1610
    9ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR11413101465-516
    10ST MOC'17/Halsteren VR2110110678-721