• De Fendert 3

  • De Fendert 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lazeroms, DaniOverige stafTeammanager
    Machielse, JesseTechnische staf
    Nieuwland, JustinTechnische staf
    Rombouts, KeesOverige stafTeammanager
    Rooij, Luc deTechnische staf
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 14:30SC Gastel 3 - De Fendert 3Sportpark Blankershove
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.De Fendert 3 - Prinsenland 53 - 2
  • Poulestanden De Fendert 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO'60 102019101711915258
    2Unitas'30 219141486424443
    3Rood-Wit W 220125371383341
    4De Fendert 319121647291837
    5SEOLTO 420103756411533
    6SC Gastel 31910185749831
    7Sprundel 2199285551429
    8Prinsenland 52073107171024
    9DSE 52022162978-498
    10Alliance 720201825133-1086
    11Steenbergen 620111820137-1174