• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.HSC'28 JO13-1JM - De Fendert JO13-26 - 1
    11 mei.De Fendert 1 - Smerdiek 15 - 1
    11 mei.Klundert 3 - De Fendert 41 - 5
    11 mei.Internos 5 - De Fendert 30 - 3
    11 mei.BSC MO15-2 - De Fendert MO15-13 - 4
    11 mei.De Fendert 2 - Klundert 21 - 0
    11 mei.De Fendert JO19-1 - Beek Vooruit JO19-10 - 1
    11 mei.Vosmeer VR1 - De Fendert VR10 - 3
    11 mei.De Fendert JO16-1 - METO JO16-14 - 1
    11 mei.Prinsenland MO20-1 (9-tal) - De Fendert MO20-10 - 8
    11 mei.HSC'28 JO11-1JM - De Fendert JO11-16 - 2
    11 mei.De Fendert JO12-1 - Roosendaal JO12-11 - 5
    11 mei.De Fendert MO13-1 - Unitas'30 MO13-26 - 0
    11 mei.Halsteren JO12-2 - De Fendert JO12-26 - 4
    10 mei.Sprundel VR30+1 - De Fendert VR30+12 - 1
    10 mei.De Fendert VR30+1 - DSE VR30+13 - 0
    10 mei.Kogelvangers VR30+1 - De Fendert VR30+12 - 0
    10 mei.De Fendert VR30+1 - Klundert VR30+12 - 0
    4 mei.DSE 4 - De Fendert 31 - 1
    4 mei.De Fendert VR1 - De Fendert VR25 - 3
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    18 mei. 08:30Tholense Boys JO12-1 - De Fendert JO12-1
    18 mei. 08:45De Fendert JO9-3 - Seolto JO9-3JM
    18 mei. 08:45De Fendert JO8-1 - Roosendaal JO8-2
    18 mei. 08:50De Fendert JO7-2 - Rijsoord JO7-1JM
    18 mei. 09:00De Fendert JO13-2 - SC Welberg JO13-1
    18 mei. 09:00DIOZ JO7-1 - De Fendert JO7-1
    18 mei. 09:00MZC'11 JO9-1 - De Fendert JO9-2
    18 mei. 09:10Noordhoek JO7-2 - De Fendert JO7-2
    18 mei. 09:20De Fendert JO7-1 - SC Gastel JO7-2
    18 mei. 09:30De Fendert MO13-1 - Gloria UC MO13-1
    18 mei. 09:30WHS JO9-3 - De Fendert JO9-1
    18 mei. 09:40Victoria'03 JO7-2 - De Fendert JO7-1
    18 mei. 10:00De Fendert JO12-2 - WHS JO12-1
    18 mei. 10:00De Fendert JO10-2JM - DIOZ JO10-1
    18 mei. 10:00Kogelvangers JO10-2JM - De Fendert JO10-1
    18 mei. 10:00EBOH JO8-2 - De Fendert JO8-2
    18 mei. 11:00De Fendert 2 - Oranje Wit 4
    18 mei. 11:00De Fendert JO15-1 - JEKA JO15-3
    18 mei. 11:00WHS MO15-1 - De Fendert MO15-1
    18 mei. 11:30Schijf MO11-1 - De Fendert MO11-1
    18 mei. 12:00SVOD'22 JO19-1 - De Fendert JO19-1
    18 mei. 12:30De Fendert VR1 - ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR1
    18 mei. 12:30De Fendert 4 - Prinsenland 5
    18 mei. 12:30SC Gastel JO16-1 - De Fendert JO16-1
    18 mei. 13:00De Fendert 3 - VVC'68 4
    18 mei. 14:30De Fendert VR2 - Roosendaal VR1
    18 mei. 14:30Tholense Boys 1 - De Fendert 1
    21 mei. 20:00Klundert VR1 - De Fendert VR1
    22 mei. 18:30De Fendert JO11-1 - De Markiezaten JO11-1
    22 mei. 19:30De Fendert JO13-1 - Rood-Wit W JO13-1
    23 mei. 19:30ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - De Fendert VR2
    24 mei. 19:30De Fendert VR30+1 - Kogelvangers VR30+1
    24 mei. 20:00Klundert VR30+1 - De Fendert VR30+1
    24 mei. 20:30De Fendert VR30+1 - DSE VR30+1
    24 mei. 21:30Sprundel VR30+1 - De Fendert VR30+1