Home
De Club
Organisatie
Reglementen / Statuten
Proeftrainen
Lidmaatschap
Jeugdplan / Oefenstof trainingen
Historie FSV
Historie Kaaise Boys
Historie v.v. De Fendert
Teams
Mannen
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Vrouwen
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 30+
Junioren
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO16-1
JO15-1
MO15-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
Pupillen
JO12-1
JO12-2
JO11-1
MO11-1
JO10-1
JO10-2JM
JO9-1
JO9-2
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Programma
Weekbrief
Sponsoren
Sponsor worden
Onze sponsoren
Vrienden van v.v. De Fendert
Webshop
Contact
Home
De Club
+
Organisatie
Reglementen / Statuten
Proeftrainen
Lidmaatschap
Jeugdplan / Oefenstof trainingen
Historie FSV
Historie Kaaise Boys
Historie v.v. De Fendert
Teams
+
Mannen
+
Mannen
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Vrouwen
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 30+
Junioren
+
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO16-1
JO15-1
MO15-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
Pupillen
+
JO12-1
JO12-2
JO11-1
MO11-1
JO10-1
JO10-2JM
JO9-1
JO9-2
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Programma
Weekbrief
Sponsoren
+
Sponsor worden
Onze sponsoren
Vrienden van v.v. De Fendert
Webshop
Contact
Programma thuis
Datum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
Kleedkamer
Meer
23 mrt. 08:45
De Fendert JO9-2 - Tholense Boys JO9-1
veld 1 A1
23 mrt. 08:45
De Fendert JO8-1 - Hoeven JO8-2
veld 1 B1
23 mrt. 08:45
De Fendert JO9-1 - Roosendaal JO9-3
veld 1 A2
23 mrt. 09:00
De Fendert JO7-2 - Prinsenland JO7-2
A- veld A1b
23 mrt. 09:20
De Fendert JO7-2 - SC Gastel JO7-3
A- veld A1b - Hoofdveld (A)
23 mrt. 09:45
De Fendert JO13-1 - BSC JO13-2
J. (Jacques) van den Baard
veld 1
23 mrt. 10:00
De Fendert JO11-1 - Alliance JO11-2
veld 2 A
23 mrt. 10:00
De Fendert JO12-1 - Klundert JO12-1JM
veld 2 B
23 mrt. 10:15
De Fendert MO15-1 - ST Wernhout/Zundert MO15-1
L.J. (Leo) Breure
veld 3
23 mrt. 11:00
De Fendert JO7-1 - Prinsenland JO7-1
veld 1 A1b
23 mrt. 11:00
De Fendert MO20-1 - Dubbeldam MO20-1
Afgeschermd
veld 5
23 mrt. 11:15
De Fendert JO16-1 - SC Welberg JO16-1
R. (Ricardo) Bril
veld 4
23 mrt. 11:20
De Fendert JO7-1 - Victoria'03 JO7-1
veld 1 A1b
23 mrt. 12:30
De Fendert 4 - SEOLTO 5
D. (Donny) Ossenblok
veld 2
Programma uit
Datum
Wedstrijd
Veld
Details
19 mrt. 18:00
DIA MO11-1 - De Fendert MO11-1
veld 3 A
23 mrt. 08:30
Oranje Wit JO12-5 - De Fendert JO12-2
veld G B
23 mrt. 08:30
Steenbergen JO8-4JM - De Fendert JO8-2
veld 1 A2
23 mrt. 08:45
DVO'60 JO9-3 - De Fendert JO9-3
veld 1-DVO'60 A2
23 mrt. 09:00
Kogelvangers JO10-2JM - De Fendert JO10-1
veld 1 B2
23 mrt. 09:40
SVC JO7-1 - De Fendert JO7-2
A- veld A1a
23 mrt. 10:00
NSV JO10-1 - De Fendert JO10-2JM
veld 1 A1 - A-veld
23 mrt. 10:30
BSC MO11-2 - De Fendert MO11-1
veld E A
23 mrt. 11:40
DIOZ JO7-1 - De Fendert JO7-1
veld 1 A1a
23 mrt. 11:45
Alblasserdam 2 - De Fendert 2
veld 1-Alblasserdam
23 mrt. 12:30
ST Zundert/Wernhout MO13-1 - De Fendert MO13-1
veld 1
23 mrt. 13:00
SEOLTO JO19-1 - De Fendert JO19-1
veld C-SEOLTO
23 mrt. 14:30
De Fendert VR2 - De Fendert VR1
veld 1
23 mrt. 15:00
SEOLTO 1 - De Fendert 1
veld A-SEOLTO