• De Fendert VR1

  • De Fendert VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haas, Leon deOverige stafTeammanager
    Hagenaars, RumonOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 jun.Klundert VR1 - De Fendert VR11 - 0
  • Poulestanden De Fendert VR1 ( 5e klasse 852 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kapelle VR118151279295046
    2De Fendert VR118131484275740
    3ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR118123387285939
    4Klundert VR118114364412337
    5Roosendaal VR118102659421732
    6De Fendert VR21862104244-220
    7VVC'68 VR11853103743-618
    8Vosmeer VR11851122851-2316
    9ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR11824122597-7210
    10ST MOC'17/Halsteren VR218011712115-1031

    Poulestanden De Fendert VR1 ( Groep 3 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dubbeldam VR1321014597
    2Roosendaal VR132018536
    3De Fendert VR1311110734
    4Wieldrecht VR13003116-150