• De Fendert VR1

  • De Fendert VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haas, Leon deOverige stafTeammanager
    Hagenaars, RumonOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:00De Fendert VR1 - ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1Sportpark De Fendert
    16 mrt. 10:00ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR1 - De Fendert VR1Sportpark ZSC'62
    23 mrt. 14:30De Fendert VR2 - De Fendert VR1Sportpark De Fendert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Roosendaal VR1 - De Fendert VR13 - 3
  • Poulestanden De Fendert VR1 ( 5e klasse 852 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR11173152203224
    2Kapelle VR1970239201921
    3Klundert VR1961235211419
    4De Fendert VR1851230171316
    5Roosendaal VR1104152427-313
    6De Fendert VR273132314910
    7Vosmeer VR172141720-37
    8VVC'68 VR181251025-155
    9ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR19036936-273
    10ST MOC'17/Halsteren VR26015544-391

    Poulestanden De Fendert VR1 ( Groep 3 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dubbeldam VR1321014597
    2Roosendaal VR132018536
    3De Fendert VR1311110734
    4Wieldrecht VR13003116-150