Home
De Club
Organisatie
Reglementen / Statuten
Pestprotocol
Proeftrainen
Lidmaatschap
Jeugdplan / Oefenstof trainingen
Historie FSV
Historie Kaaise Boys
Historie v.v. De Fendert
Teams
Mannen
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Vrouwen
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 30+
Junioren
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO16-1
JO15-1
MO15-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
Pupillen
JO12-1
JO12-2
JO11-1
MO11-1
JO10-1
JO10-2JM
JO9-1
JO9-2
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Programma
Weekbrief
Sponsoren
Sponsor worden
Onze sponsoren
Vrienden van v.v. De Fendert
Webshop
Contact
Home
De Club
+
Organisatie
Reglementen / Statuten
Pestprotocol
Proeftrainen
Lidmaatschap
Jeugdplan / Oefenstof trainingen
Historie FSV
Historie Kaaise Boys
Historie v.v. De Fendert
Teams
+
Mannen
+
Mannen
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Vrouwen
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 30+
Junioren
+
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO16-1
JO15-1
MO15-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
Pupillen
+
JO12-1
JO12-2
JO11-1
MO11-1
JO10-1
JO10-2JM
JO9-1
JO9-2
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Programma
Weekbrief
Sponsoren
+
Sponsor worden
Onze sponsoren
Vrienden van v.v. De Fendert
Webshop
Contact
Nieuws
Pestprotocol
10
apr
2024
Verbod plastic bevattende bekers
6
apr
2024
6 april: Aprèsski Party bij vv De Fendert
30
mrt
2024
Vrijdag 5 april: Dames 30 toernooi inclusief feestavond
30
mrt
2024
Contributie-inning 3e kwartaal seizoen 2023-2024
19
mrt
2024
Grote Clubactie 2023!
19
mrt
2024
1 van pagina 3
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Details
13 apr.
De Fendert VR2 - Vosmeer VR1
2 - 0
13 apr.
Lepelstraatse Boys 1 - De Fendert 1
1 - 5
13 apr.
VVR JO19-1 - De Fendert JO19-1
4 - 2
13 apr.
De Fendert 3 - MOC'17 9
2 - 4
13 apr.
Kapelle VR1 - De Fendert VR1
2 - 1
13 apr.
De Fendert 4 - Sprundel 2
4 - 1
13 apr.
EBOH 2 - De Fendert 2
7 - 1
13 apr.
De Fendert JO12-1 - SC Gastel JO12-1
4 - 1
13 apr.
De Fendert JO16-1 - Cluzona JO16-1
3 - 4
13 apr.
De Fendert MO20-1 - MOC'17 MO20-2
1 - 4
13 apr.
ASWH JO13-5 - De Fendert JO13-1
1 - 3
13 apr.
The Gunners JO15-1 - De Fendert JO15-1
4 - 2
13 apr.
Cluzona MO13-1 - De Fendert MO13-1
1 - 1
13 apr.
BSC MO11-5 - De Fendert MO11-1
0 - 4
13 apr.
De Fendert MO15-1 - DSE MO15-1
3 - 0
13 apr.
NOAD'67 JO12-1 - De Fendert JO12-2
3 - 3
13 apr.
De Fendert JO11-1 - MOC'17 JO11-3
1 - 8
13 apr.
De Fendert JO13-2 - Tholense Boys JO13-1
4 - 5
11 apr.
De Fendert MO20-1 - Prinsenland MO20-1 (9-tal)
8 - 0
6 apr.
De Fendert 1 - SC Welberg 1
5 - 0
6 apr.
De Fendert VR1 - VVC'68 VR1
3 - 2
6 apr.
Virtus 2 - De Fendert 3
3 - 0
6 apr.
Virtus 3 - De Fendert 4
0 - 6
6 apr.
Sprundel JO16-1 - De Fendert JO16-1
1 - 4
6 apr.
NSV JO13-1 - De Fendert JO13-2
3 - 4
6 apr.
Unitas'30 JO12-2 - De Fendert JO12-1
8 - 1
6 apr.
Beek Vooruit MO20-1 - De Fendert MO20-1
2 - 4
6 apr.
De Fendert 2 - Pelikaan 3
1 - 2
6 apr.
De Fendert JO19-1 - Terneuzense Boys JO19-1
3 - 6
6 apr.
De Fendert JO15-1 - Baronie JO15-2
1 - 1
6 apr.
ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR1 - De Fendert VR2
3 - 1
6 apr.
De Fendert JO12-2 - Tholense Boys JO12-2
7 - 3
6 apr.
SVC JO11-1JM - De Fendert JO11-1
6 - 1
6 apr.
Halsteren MO15-1 - De Fendert MO15-1
2 - 1
6 apr.
De Fendert MO13-1 - MOC '17 MO13-2 (9-tal)
6 - 3
6 apr.
De Fendert MO11-1 - MOC'17 MO11-1
4 - 0
5 apr.
De Fendert VR30+1 - DSE VR30+1
8 - 0
5 apr.
Klundert VR30+1 - De Fendert VR30+1
0 - 3
5 apr.
De Fendert VR30+1 - Sprundel VR30+1
0 - 1
5 apr.
Kogelvangers VR30+1 - De Fendert VR30+1
0 - 3
Programma
Datum
Wedstrijd
Details
19 apr. 19:30
De Fendert VR30+1 - DSE VR30+1
19 apr. 20:00
Klundert VR30+1 - De Fendert VR30+1
19 apr. 20:30
De Fendert VR30+1 - Kogelvangers VR30+1
19 apr. 21:30
Sprundel VR30+1 - De Fendert VR30+1
20 apr. 08:30
De Fendert JO7-2 - Wieldrecht JO7-3
20 apr. 08:45
De Fendert JO9-2 - SJO BDC JO9-1
20 apr. 08:45
De Fendert JO9-3 - Klundert JO9-2
20 apr. 08:45
De Fendert JO8-1 - Klundert JO8-1
20 apr. 08:45
De Fendert MO11-1 - Prinsenland MO11-2
20 apr. 08:45
RCD JO8-2 - De Fendert JO8-2
20 apr. 08:50
De Fendert JO7-2 - Wieldrecht JO7-4
20 apr. 09:00
Kogelvangers JO13-1 - De Fendert JO13-2
20 apr. 09:00
DBGC JO12-1 - De Fendert JO12-1
20 apr. 09:00
Prinsenland JO12-1 - De Fendert JO12-2
20 apr. 09:00
WVV'67 JO11-1 - De Fendert JO11-1
20 apr. 09:00
SC Kruisland JO9-1 - De Fendert JO9-1
20 apr. 09:10
Noordhoek JO7-2 - De Fendert JO7-2
20 apr. 09:30
De Fendert MO13-1 - TSC MO13-1
20 apr. 09:30
De Fendert JO10-1 - ST Zwaluwe/DHV JO10-1JM
20 apr. 10:00
De Fendert JO13-1 - Unitas'30 JO13-3
20 apr. 10:00
De Fendert JO7-1 - Victoria'03 JO7-2
20 apr. 10:00
HSC'28 JO10-1JM - De Fendert JO10-2JM
20 apr. 10:20
BSC JO7-1 - De Fendert JO7-1
20 apr. 10:40
De Fendert JO7-1 - Alliance JO7-1
20 apr. 11:00
De Fendert JO15-1 - Internos JO15-1
20 apr. 12:00
De Fendert 2 - Internos 2
20 apr. 12:00
De Fendert JO19-1 - FC Axel JO19-1
20 apr. 13:00
ST MOC'17/Halsteren VR2 - De Fendert VR2
20 apr. 13:00
RSV MO15-1 - De Fendert MO15-1
20 apr. 14:30
De Fendert 1 - DVO'60 1
20 apr. 14:30
DSE 4 - De Fendert 3
20 apr. 15:00
De Markiezaten 7 - De Fendert 4
20 apr. 15:45
Unitas'30 MO20-2 - De Fendert MO20-1