VOLG ONS OP TWITTER

Zaterdag 1

Zaterdag 1

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 19-09-2020
    14:30
    Kogelvangers - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    4 - 0
  • 26-09-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - WHS
     
    2 - 0
  • 03-10-2020
    14:30
    Prinsenland - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    2 - 2
  • 10-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Krabbendijke
     
    0 - 1
  • 17-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - ZSC'62
     
  • 24-10-2020
    15:00
    Tholense Boys - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 31-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - SEOLTO
     
  • 07-11-2020
    15:00
    Halsteren - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 21-11-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Klundert
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Duiveland - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 05-12-2020
    14:00
    NOAD'67 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 12-12-2020
    14:00
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Zwaluwe
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    15:00
    Halsteren - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    3 - 2
  • 05-09-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - DOSKO
     
    3 - 1
  • 12-09-2020
    14:30
    Oosterhout - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    1 - 0

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Halsteren
3
3
0
0
9
14
2
0
2
Krabbendijke
4
3
0
1
9
8
4
0
3
Tholense Boys
4
2
2
0
8
9
1
0
4
Duiveland
3
2
1
0
7
7
2
0
5
Klundert
4
2
1
1
7
9
6
0
6
Kogelvangers
4
2
1
1
7
9
7
0
7
Prinsenland
2
1
1
0
4
6
2
0
8
Zwaluwe
3
1
1
1
4
4
8
0
9
WHS
4
1
1
2
4
7
8
0
10
De Fendert
4
1
1
2
4
4
7
0
11
Kapelle
3
1
0
2
3
8
9
0
12
ZSC'62
4
1
0
3
3
5
9
0
13
SEOLTO
4
0
1
3
1
2
8
0
14
NOAD'67
4
0
0
4
0
1
20
0
Laatste update: 20-10-2020 17:05 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
17-10-2020
 
Kapelle
Tholense Boys
 
Prinsenland
Halsteren
 
WHS
NOAD'67
 
Zwaluwe
Klundert
 
Kogelvangers
SEOLTO
 
Krabbendijke
Duiveland
 
De Fendert
ZSC'62
10-10-2020
 
Tholense Boys
Kogelvangers
3 - 0
 
Kapelle
Zwaluwe
5 - 0
 
SEOLTO
WHS
1 - 3
 
ZSC'62
Prinsenland
0 - 4
 
Klundert
NOAD'67
5 - 1
 
De Fendert
Krabbendijke
0 - 1
Laatste update: 20-10-2020 17:05 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
24-10-2020 14:30
Klundert
Kogelvangers
Competitie
24-10-2020 14:30
NOAD'67
Krabbendijke
Competitie
24-10-2020 14:30
Duiveland
Prinsenland
Competitie
24-10-2020 14:30
ZSC'62
WHS
Competitie
24-10-2020 14:30
SEOLTO
Zwaluwe
Competitie
24-10-2020 15:00
Tholense Boys
De Fendert
Competitie
24-10-2020 15:00
Halsteren
Kapelle
Competitie
27-10-2020 19:30
Halsteren
Duiveland
Competitie
31-10-2020 14:30
De Fendert
SEOLTO
Competitie
31-10-2020 14:30
Krabbendijke
Klundert
Competitie
31-10-2020 14:30
Kogelvangers
Halsteren
Competitie
31-10-2020 14:30
Zwaluwe
Tholense Boys
Competitie
31-10-2020 14:30
Prinsenland
NOAD'67
Competitie
31-10-2020 14:30
Kapelle
ZSC'62
Competitie
31-10-2020 15:15
WHS
Duiveland
Competitie
Laatste update: 20-10-2020 17:05 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!