• De Fendert 35+1

  • De Fendert 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Konings, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 jun. 20:00Prinsenland 35+3 - De Fendert 35+1Sportpark Molenkreek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Vosmeer 35+1 - De Fendert 35+115 - 2
    14 mei.De Fendert 35+1 - DOSKO 35+31 - 12
  • Poulestanden De Fendert 35+1 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 35+316140282226042
    2Cluzona 35+219131589454440
    3Lepelstraatse Boys 35+119113577482936
    4Prinsenland 35+316110567392833
    5METO 35+1178184946325
    6Vrederust 35+2177374537824
    7DOSKO 35+3187294958-923
    8Tholense Boys 35+1156093861-2318
    9Vosmeer 35+1174494858-1016
    10NOAD'67 35+11732122668-4211
    11De Fendert 35+119221530118-888
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Prinsenland 35+3

    VS

    De Fendert 35+1

    09 juni 202220:00 uur
    Sportpark Molenkreek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Fendert 35+1

    0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7

    1,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,42

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd