VOLG ONS OP TWITTER

Zaterdag 3

Zaterdag 3

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    Oosterhout 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 28-09-2019
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - SCO 7
     
    1 - 1
  • 05-10-2019
    13:30
    Internos 6 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 3
  • 12-10-2019
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - ST TPO/VOV zat 2
     
    2 - 0
  • 19-10-2019
    14:30
    Oosterhout 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    5 - 1
  • 26-10-2019
    10:45
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Irene'58 3
     
    0 - 5
  • 02-11-2019
    14:30
    Zwaluwe 5 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    5 - 2
  • 09-11-2019
    10:45
    vv de Fendert Zaterdag 3 - DHV 3
     
    4 - 3
  • 16-11-2019
    14:30
    Terheijden 2 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 4
  • 30-11-2019
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Madese Boys 3
     
    2 - 1
  • 07-12-2019
    14:30
    RFC 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 4
  • 25-01-2020
    14:30
    SEOLTO 5 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 0
  • 01-02-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Oosterhout 3
     
  • 08-02-2020
    14:30
    DHV 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    3 - 2
  • 15-02-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Terheijden 2
     
    0 - 0
  • 07-03-2020
    15:00
    Irene'58 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 14-03-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Zwaluwe 5
     
  • 28-03-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - SEOLTO 5
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Madese Boys 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 18-04-2020
    14:30
    ST TPO/VOV zat 2 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 09-05-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Internos 6
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    11:30
    vv de Fendert Zaterdag 3 - NOAD'67 3
     
    3 - 3
  • 07-09-2019
    14:00
    Bruse Boys 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    3 - 4
  • 14-09-2019
    11:15
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Prinsenland 5
     
    1 - 1

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
SEOLTO 5
13
10
0
3
30
28
20
0
2
Oosterhout 3
11
9
0
2
27
61
27
0
3
Madese Boys 3
14
8
1
5
25
53
36
0
4
DHV 3
14
8
0
6
24
61
47
0
5
Zwaluwe 5
14
7
1
6
22
55
51
0
6
De Fendert 3
13
6
2
5
20
25
27
0
7
Terheijden 2
14
6
2
6
20
39
29
0
8
SCO 7
12
6
1
5
19
23
27
0
9
Internos 6
12
6
0
6
18
33
35
0
10
Irene'58 3
14
5
3
6
18
38
31
0
11
ST TPO/VOV zat 2
14
3
0
11
9
41
63
0
12
RFC 4
13
0
0
13
0
26
90
0
Laatste update: 29-02-2020 13:20 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
29-02-2020
 
SCO 7
Oosterhout 3
 
Internos 6
RFC 4
15-02-2020
 
SCO 7
RFC 4
3 - 2
 
Madese Boys 3
Irene'58 3
4 - 3
 
ST TPO/VOV zat 2
DHV 3
1 - 6
 
Internos 6
Zwaluwe 5
2 - 5
 
De Fendert 3
Terheijden 2
0 - 0
Laatste update: 29-02-2020 13:20 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
29-02-2020 13:30
Internos 6
RFC 4
Competitie
29-02-2020 14:45
SCO 7
Oosterhout 3
Competitie
07-03-2020 14:30
RFC 4
SEOLTO 5
Competitie
07-03-2020 14:30
Terheijden 2
Madese Boys 3
Competitie
07-03-2020 14:30
Oosterhout 3
SCO 7
Competitie
07-03-2020 14:30
Zwaluwe 5
ST TPO/VOV zat 2
Competitie
07-03-2020 14:30
DHV 3
Internos 6
Competitie
07-03-2020 15:00
Irene'58 3
De Fendert 3
Competitie
Laatste update: 29-02-2020 13:20 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!